ban_pionyr.png(9 kb)

česky
deutch
france
'; break; case 'lang_de': echo ' česky
english
france
'; break; case 'lang_fr': echo ' česky
english
deutch
'; break; default: echo ' english
deutch
france
'; break; }?>

Odborné týmy

Odborné týmy jsou čtyři podle věkových kategorií (nejmladší, mladší školní věk, starší školní věk, 15+).

Odborný tým je zpravidla tvořen vedoucím a čtyřmi členy.
Vedoucí spolupracuje s realizačním týmem a ověřovateli. Podílí se na plnění harmonogramu a zpracovávání podkladů (dotazníky, vzdělávací materiály). Podílí se na úpravě vzdělávacích materiálů.

Člen týmu se snaží získat co nejvíce podnětů a informací. Podílí se na úpravě vzdělávacích programů a materiálů.


Odborný tým - nejmladší


Vedoucí OT nejmladší Ing. Anna Nováková. Trvalé bydliště má v Praze a ve volném čase se zajímá o historii - kulturu a památky, ráda se vydá i do přírody
Motto: Každá překážka umožní urazit další kus cesty (Camus)
Člen OT nejmladšíMgr. Jiří Tomčala.
Člen OT nejmladší Mgr. Jana Čiháková. Není to zrovna nejmladší členka týmu nejmladších, ale energie má na rozdávání. Působí jako učitelka I. stupně a kromě toho jako vedoucí PS.
Motto: Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézat zalíbení v tom, co děláme.
Člen OT nejmladší Mgr. Lucie Čajanová. Narodila se v roce 1983 a její stálé bydliště je ve Štětí. Pracuje jako učitelka ČJ a NJ. Když zrovna nepracuje, ráda se věnuje ručním pracím, kresbě, výrobě keramiky, ale i tábornictví. Ráda si také prečte dobrou knihu.
Motto: Život je čekání na to, kdy se naše sny změní ve skutečnost.
Odborný tým - mladší školní věk


Vedoucí OT mladší Mgr. Darina Zdráhalová.
Člen OT mladší Mgr. Ludmila Kočí.
Motto: "Nepotřebujeme ani tak pomoc svých přátel, jako jistotu, že by nám pomohli (Epikuros)


Člen OT mladší Mgr. Lenka Sakařová. Tvrdí, že z praxe zná případy, kdy některá přísloví platila na sto procent. Jako oblíbené uvádí jedno, které je dle jejích slov a zkušeností více než pravdivé
Motto: Koně můžeš přivést k vodě, napít se ale musí sám.
Člen OT mladší Františka Vašinová.Odborný tým - starší školní věk


Vedoucí OT starší Ivana Mochurová. Vedle pozice vedoucího PS Jitřenka Kdyně, která čítá 129 členů, působí jako oddílová vedoucí Zvířátek (s úctyhodnými 77 členy). Kromě práce s dětmi ji baví ruční práce a četba.
Motto: Vždycky může být hůř...

Člen OT starší Mgr. Vladimíra Brandová. Sama sebe charakterizuje úslovím "Raději v pohorách po horách, než v lodičkách po městě, raději udělat chybu, než nedělat nic
Motto: viz výše
Člen OT starší Dagmar Čechová. Je to nenapravitelná optimistka, narozená ve Štíru (prý občas jedovatá), která ráda poznává nové věci a lidi. Vede oddíl Pegas PS Mír Domažlice. Do všeho jde po hlavě, ale ne u všeho vydrží. Ráda dělá radost lidem kolem sebe.
Motto: Obracej se vždyc tváří ke slunci, pak všechny stíny padnou za tebe.


Člen OT starší Mgr. Miroslava Tolarová. Tvrdí o sobě, že je smíšek a tak trochu blázen, který nevydrží chvíli v klidu. Kromě toho je redaktorkou, pedagogem a cimrmanologem. Přezdívku má "Aktivistka".
Motto: Štěstí není cílová stanice, ale způsob, jakým cestujeme.


Člen OT starší Libuše Nejedlá. Považuje se za člověka, který poradí, a ze všech sil se snaží splnit sliby, která dala. Když to nejde, alespoň poradí, co s tím.
Motto: Horší je, když se nechce, než když se nemůže.


Člen OT starší Vlasta Vasková. V PS Hrádek pracuje už 40 let, a práci s dětmi podřídila svůj profesní i soukromý život. Tvrdí, že je to činnost, která má smysl a stojí za to za ni bojovat. Pomohla jí dokonce i v nelehkých chvílích, kdy se potýkala s rodinnými problémy.
Motto: Stále s úsměvem...
Odborný tým - 15+


Vedoucí OT 15+ Ing. Renata Chrástková. Narodila se roku 1967 v Ostravě a momentálně pracuje na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje, v Pionýru HO PS a oddílová vedoucí. Dále ji baví spinning, různé akce a hry.
Motto: Každý den zázrak
Člen OT 15+ Jan Chrástek. Narodil se v roce 1992 v Ostravě, momentálně je studentem SŠ elektroniky a informatiky. V Pionýru pracuje jako instruktor v oddíle. Jeho největší zálibou je sport.
Motto: Jedna ruka netleská.
Člen OT 15+ Bc. Jiří Chrástek. Narodil se v roce 1988 v Ostravě, kde studuje Přírodovědeckou fakultu OU. Pionýrem je už odmalička, nyní pracuje jako oddílový vedoucí a zdravotník. Rád vymýšlí akce a zábavu nejen pro děti.

Člen OT 15+ Bc. Veronika Perzynová. Narodila se roku 1986 v Ostravě, kde momentálně studuje Sociální pedagogiku. V Pionýru působí jako oddílová vedoucí a zdravotník. Svůj volný čas věnuje dětem, ráda tvoří, hraje deskové hry a plave...nezná nudu.
Motto: Úsměv stojí méně než elektřina a dává více světla.                  kliceni@kliceni.cz, 777 793 688